Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Dietologická poradna

Dotaz:
Dobrý den,v současnosti jsem v onkologické léčbě,2 měs. po chemoterapii, nyní ozařování (do cca pol.června). Při léčbě jsem přibrala cca 10 kg (zajídáním nevolnosti,omezením pohybu a patrně i lékům - Prednison), které bych ráda opět shodila. Prosím o info, zda by bylo možné sestavit jídelníček s ohledem na léčbu. Děkuji Květa
Odpověď:
Dobrý den, na tento dotaz není lehké odpovědět. Zde bychom bez nutné konzultace a příslušných vyšetření nedoporučovali běžné užívání. Popřípadě na naší zákaznické lince Vám sdělí kontakt na pana doktora Fořta.
Dotaz:
Dobrý den, měla bych zájem o Vaše služby,ale bydlím na Praze- východ v Kozojedech,asi 30km od Prahy.Je to možné? Děkuji za odpověď.
Odpověď:
Možné to je, ale cena za závoz bude horší. Prosím kontaktujte naši zákaznickou linku pro přesné údaje.
Dotaz:
Dobrý den, rozvážíte i po Hradci Králové? Děkuji za odpověď.
Odpověď:
Ano, tato služba je nově možná. Přesné informace obdržíte na zákaznické lince.
Dotaz:
Dobrý den, chci se zeptat, jaká je částka za dovoz jídla v Hradci Králové. Děkuji za odpověď.
Odpověď:
V Hradci Králové děláme rozvoz za 65Kč.
Dotaz:
Dobrý den, mohu souběžně s Vaší dietou jíst na "dojedení" při velkém hladu červený meloun?? Děkuji za odpověď.
Odpověď:
Červený meloun - je vhodný dopoledne, na večeři se spíše nehodí. Ideální je dojídání čertsvou zeleninou.
Dotaz:
Přeji hezký den, je možné odebírat Váš dietní program ve Frýdku-Místku? Děkuji za odpověď
Odpověď:
Dobrý den, bohužel do této lokality nezavážíme.
Dotaz:
Dobrý den, přeposílám Vám e-mail, který jsem už začátkem dubna adresovala na stránky STOB. Odpověď jsem nedostala. Asi před třemi týdny jsem zkusila e-mailovou adresu MUDr.Cajthamlové a také nic. Prosím o alespoň písemnou radu nebo odkaz na literaturu apod. Dobrý den, rozhodla jsem se Vás kontaktovat s žádostí o radu (pomoc). Jedná se o moji dceru - 9 let, 149 cm, 47,5 kg. Hanička má plnější postavu, v rodině jsou dispozice k nadváze. Nevím, jakým způsobem (vzhledem k jejímu věku) řešit případné hubnutí a správné stravovací návyky. Nutno podotknout, že já i manžel se stravujeme racionálně. Ještě máme syna - 12 let s ideální váhou. U Hanky bude problém se stravováním, protože od 1 roku (do 1 roku byla kojena)odmítá celou řadu potravin. Tento problém u ní přetrvává dodnes. Navíc není ochotná "nová" jídla ani ochutnat. Zeleninu do ní "tlačíme" téměř násilím, pouze s ovocem je to o trochu lepší. Pokud by bylo vše na ní vystačila by si se suchými rohlíky (případně chlebem). Ve škole v jídelně si dává suché přílohy (rýže, brambory, knedlíky) bez omáček to mi až tak nevadí). Ve spolupráci s p.učitelkou občas sní kousek masa. Její jídelníček řešíme téměř denně. Bojím se, abych to nepřehnala a "nezavařila" jí na pocity, že je tlustá nebo v pozdějším věku na anorexii apod. Myslím si, že v podstatě "hladoví" a její tělo ukládá zásoby. Jinak je Hanka pohyblivá a temperamentní. Dvakrát týdně chodí na latinsko-americké tance. Příští rok začně s volejbalem. V zimě lyžujeme, o víkendu jsme jezdili na kolečkových bruslích, v létě kolo ... . Bylo by možné poskytnout mi nějakou konzultaci, pro začátek bez ní ? Nebo navrhnete jiný postup ? Děkuji za odpověď a přeji hezký večer. Monika Dropová, Příbram #
Odpověď:
Dobrý den, v tomto případě jedině konzultaci u pana doktora Fořta. Prosím kontaktujte naši zákaznickou linku, kde obdržíte kontakt a domluvíte si schůzku.
Dotaz:
Jsem z Blatné ,kolik by mě vyšel dovoz a je to možné. Od Prahy to je asi 100km.
Odpověď:
Dobrý den, bohužel do takovéto vzdálenosti nezavážíme vůbec.
Dotaz:
Ještě jeden dotaz,v r.05 jsem hubla s pomocí dietoložky /mimo jiné bez úspěchu/a mám zprávu z bodystatu-bazální metabolismus 5 814kJ/den.Jak rychlé,budou úbytky na váze s abcdietou,dle Vašich zkušeností.
Odpověď:
Běžně klienti hubnou 1 kg měsíčně. A s tím se dá opravdu počítat.
Dotaz:
Dobrý den,je už konkrétní datum,kdy bude rozvoz potravin v Pardubicích?
Odpověď:
V Pardubicích je již možné abcDietu odebírat! Více na naší zákaznické lince

Zeptejte se nás:Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky